U14 Drenge 2 (04) Efterår, Pulje 1

Kamp.nr. Dato Tid Række Pulje Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
908127 19-08-2017 11:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Frem Hellebæk Helsingør IF Fodbold Nordkysthallen 2-0
828676 20-08-2017 12:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 BSV/FC Holte FC Helsingør Vedbæk Stadion 4-5
908131 22-08-2017 18:30 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Græsted IF Frem Hellebæk Græsted Stadion 3-4
468136 24-08-2017 18:30 Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 Pulje 1 Frem Hellebæk (2) FC Holte (2) Nordkysthallen 6-2
828794 27-08-2017 15:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 FC Helsingør Fremad Amager Helsingør Idrætspark 2-2
223014 30-08-2017 18:00 Ungdomspokal U17 Drenge (01-02) 17/18 P1 B 1903 (Øst 1) FC Helsingør (Division) B1903 2-1
908133 30-08-2017 18:30 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen 2-2
828800 31-08-2017 18:30 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion Kunst 4-1
908137 02-09-2017 12:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg 3-2
880024 05-09-2017 18:15 Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 Pulje 1 Bagsværd BK (3) Frem Hellebæk (2) Bagsværd Stadion 1-3
222603 06-09-2017 18:00 Ungdomspokal U19 Drenge (99-00) 17/18 P1 FC Helsingør (Øst 1) B.93 (Division) Snekkersten Idrætscenter 6-5
828808 10-09-2017 13:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 FC Helsingør Frem Helsingør Idrætspark Kunst 5-4
908138 14-09-2017 18:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Frem Hellebæk Humlebæk BK Nordkysthallen 3-1
908142 16-09-2017 11:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Helsingør IF Fodbold Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark 1-5
295518 18-09-2017 18:30 Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 Pulje 1 Rosenhøj BK (2) Frem Hellebæk (2) Avedøre Stadion Kunstgræs 1-3
280588 20-09-2017 19:00 Ungdomspokal U19 Drenge (99-00) 17/18 P1 Helsinge Fodbold (M) FC Helsingør (Øst 1) Helsinge Stadion Kunstgræs 1-6
908145 23-09-2017 11:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Frem Hellebæk Græsted IF Nordkysthallen 5-2
828821 24-09-2017 15:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 FC Helsingør AB Tårnby Helsingør Idrætspark Kunst 4-0
559785 27-09-2017 19:00 Ungdomspokalen U14 Drenge B (04) 17/18 Pulje 1 Jernløse/Undløse (4) Frem Hellebæk (2) Jernløse-hallen 6-5
828831 29-09-2017 18:30 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 Greve Fodbold FC Helsingør Greve Idræts Center Kunstgræs 2-4
908150 07-10-2017 12:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen 1-2
828834 08-10-2017 13:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 FC Helsingør Køge BK 2 Helsingør Idrætspark 7-0
366633 11-10-2017 19:00 Ungdomspokal U19 Drenge (99-00) 17/18 P1 FC Helsingør (Øst 1) FC København (Liga) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs 1-3
908153 14-10-2017 12:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion 1-9
829569 15-10-2017 13:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 Vanløse FC Helsingør Kunst, Vanløse I P 3-6
908147 24-10-2017 20:00 U14 Drenge 2 (04) Efterår Pulje 1 Snekkersten IF Frem Hellebæk Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs 0-0
829570 28-10-2017 15:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 Nykøbing FC FC Helsingør Zoo Banen (11 mands kunst) 3-2
829773 05-11-2017 15:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 FC Helsingør Vallensbæk IF Helsingør Idrætspark Kunst 2-1
828816 08-11-2017 19:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 B 1903 FC Helsingør B1903 2-3
829775 12-11-2017 13:00 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 KFUM BK, Roskilde FC Helsingør Lillevang Idrætscenter 0-0
829786 19-11-2017 13:30 U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) P1 FC Helsingør Farum BK Pedella Park Kunstgræs 5-0
845247 25-11-2017 12:00 U17 Drenge 1-2 (01-02) VinterBOLD Pulje 2 Frem Hellebæk IF Skjold Birkerød Pedella Park Kunstgræs 6-0